TAŞ KONAKLAR

Yöresel mimarî ve malzemelerin kullanıldığı, alt katı tek odalı, üst katı iki odalı bağımsız evlerden oluşuyor. Her evin kendi banyosu, mutfağı ve geniş bir terası bulunuyor. Yazın doğal serin ortam sağlayan taş evler, kışın kuzine soba ile ısıtılıyor. Tüm evlerden toplanan organik çöpler, kullanılan gri ve siyah atık sular ayrı yerlerde işlenerek doğaya geri kazandırılıyor.

KERPİÇ EVLER

Elle yapılan kerpiç tuğlalar ve ahşap hatılların kullanıldığı, geleneksel mimari tarzında inşa edilen bu evlerde iki yatak odası, banyo, mutfak, yaşam alanı ve geniş bir sundurma bulunuyor. Yazın doğal serin ortam sağlayan kerpiç evler, kışın kuzine soba ile ısıtılıyor. Tüm evlerden toplanan organik çöpler, kullanılan gri ve siyah atık sular ayrı yerlerde işlenerek doğaya geri kazandırılıyor.

AHŞAP EVLER

Pastoral Vadi'nin sınırını oluşturan Kargı Çayı'nın kenarında, yetişkin okaliptüs ağaçlarının gölgesindeki tek ve iki odalı ahşap evlerde banyo ve sundurmada küçük bir mutfak bulunuyor. Yazın doğal serin ortam sağlayan ahşap evler, kışın soba ile ısıtılıyor. Tüm evlerden toplanan organik çöpler, kullanılan gri ve siyah atık sular ayrı yerlerde işlenerek doğaya geri kazandırılıyor.

BUNGALOV EVLER

Bungalov evlerimizin diğer evlerimizden ayırt edici en önemli özelliği içerisinde banyo/ lavabonun bulunmamasıdır. Banyo / lavabo evlerin hemen yakınında mutfak tarafında ortak olarak kullanılmaktadır. Evlerin içerisinde toplamda 4 tane tekli yatak bulunmaktadır. Sadece yaz sezonunda Bungalov evlerimiz için hizmet vermekteyiz. 

ÇADIR

Çiftliğimizin belirli alanlarında kısıtlı sayıda çadır kurulabiliyor.

Kendi çadırınızı, matınızı ve uyku tulumunuzu getirmeniz gerekiyor.

Genel Bilgi

Çiftliğe konaklama için giriş saatimiz 13:00, Çiftlikten ayrılış saatimiz 12:00'dir.

Tam Pansiyon:

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği / Odun ateşinde çay, bitki çayları, kek ve poğaça gibi ikramlar / Çiftlikte yetişen ürünler

Yarım Pansiyon:

Sabah kahvaltısı, akşam yemeği / Odun ateşinde çay, bitki çayları, kek ve poğaça gibi ikramlar / Çiftlikte yetişen ürünler

Konaklama ücretlerimiz, kişi başına / günlük olarak belirlendi.Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Ahşap, taş ve kerpiç evler için konaklama ücreti aynı.

Evlerde tek kişi konaklamak istediğinde fiyatlar yaz sezonu dışında %50 artıyor. Yazın ise konaklama ücreti tek kişi verilen ücretlerin 2 katı oluyor.

Ebeveynleri ile birlikte kalan 0-3 yaş arası çocuklardan ücret alınmıyor. 4-12 yaş arasındaki çocuklara ise % 50 indirim uygulanıyor. (Çocuk kampları hariç)

Rezervasyon talebinin teyidi için, 1 günlük konaklama ücreti tutarının ön ödeme olarak aşağıdaki banka hesabımıza yatırılması gerekiyor. Giriş tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, yapılmış olan ön ödeme tutarını rezervasyon sahibine iade ediyoruz. Giriş tarihinden önceki 7 gün içinde yapılan iptallerde ve konaklama bedeli olarak alınan ön ödeme tutarını rezervasyon sahibine iade etmiyoruz.

Banka : Garanti Bankası

Hesap Adı : Ahmet Kizen

IBAN No: TR 83 0006 2001 1240 0006 6832 12